|
|
|
|
 |
PanniF1
2012-02-10 22:22:23
|
7265
|
Hali!
Nekem van az ismerőseim között egy családnál két ilyen cica. Járjak utána Neked, honnan vannak?

|
|
A hozzászólás:
 |
Gyuri1027
2012-02-10 22:02:05
|
7264
|
Sziasztok:)
még új vagyok ezen a fórumon és csak egy pár kérdésem lenne...
tud valaki közületek szfinx, cornish rex, vagy devon rex kiscicát???
már nagyon régóta szeretnék egy benti cicát, és lehetőleg kopaszat:) vagy csak negyon rövid szőrüt:) nagyon tetszenek:)
köszi:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|