Keresés

Részletes keresés

PanniF1 Creative Commons License 2012-02-10 22:22:23 7265

Hali!

Nekem van az ismerőseim között egy családnál két ilyen cica. Járjak utána Neked, honnan vannak?

 

A hozzászólás:
Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-10 22:02:05 7264

Sziasztok:)

még új vagyok ezen a fórumon és csak egy pár kérdésem lenne...

 tud valaki közületek szfinx, cornish rex, vagy devon rex kiscicát???

 már nagyon régóta szeretnék egy benti cicát, és lehetőleg kopaszat:) vagy csak negyon rövid szőrüt:) nagyon tetszenek:)

köszi:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!