Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
innerimages Creative Commons License 2012-02-10 01:05:08 2939

Nyugodtan, publikus a mailem.

Előzmény:
ikajli Creative Commons License 2012-02-07 23:48:40 2938

Látom vágod ezt a kalibrálás témát. i1D2-vel kapcsolatban lenne kérdésem, de nem akarom terhelni a monitoros topicot. Nem gond, ha emilben kérdezek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!