Keresés

Részletes keresés

czy Creative Commons License 2012-02-09 20:24:09 8104

Ennek én is felültem volna :-(

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-02-09 20:11:48 8103

Eddig engem sem vágtak át. Most is teljesen körbejártam a témát utalás előtt... jobban mint amit egy átlagember meg tud tenni :-) Szóval a fickó tiszta volt mint a frissen hulott hó... mostanáig. Az ok nem érdekel. De teljesen törvényesen utól lesz érve, a pénzem meg visszajár. Illetve akár meg is tarthatja... csak küldje el az obit, én meg fizetem a másik felét.

Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2012-02-09 17:05:59 8102

Nem tudtál volna jobb időre várni wazze?

Ha eladtam valamit, soha nem kértem előleget, mindenki a kézhezvétel után utálta a lóvét. Soha nem vágtak át. Ha én vettem valamit, akkor személyesen vettem át. Ilyen volt a 4.5/400-as Nikon obinál is, Pesten vettem át, Pécsett fizettem ki. (Nagy Gábor)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!