|
|
|
|
 |
czy
2012-02-09 20:24:09
|
8104
|
Ennek én is felültem volna :-( |
|
A hozzászólás:
 |
ph5.5
2012-02-09 20:11:48
|
8103
|
Eddig engem sem vágtak át. Most is teljesen körbejártam a témát utalás előtt... jobban mint amit egy átlagember meg tud tenni :-) Szóval a fickó tiszta volt mint a frissen hulott hó... mostanáig. Az ok nem érdekel. De teljesen törvényesen utól lesz érve, a pénzem meg visszajár. Illetve akár meg is tarthatja... csak küldje el az obit, én meg fizetem a másik felét. |
|
Előzmény:
 |
u.hu
2012-02-09 17:05:59
|
8102
|
Nem tudtál volna jobb időre várni wazze?
Ha eladtam valamit, soha nem kértem előleget, mindenki a kézhezvétel után utálta a lóvét. Soha nem vágtak át. Ha én vettem valamit, akkor személyesen vettem át. Ilyen volt a 4.5/400-as Nikon obinál is, Pesten vettem át, Pécsett fizettem ki. (Nagy Gábor) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|