Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cannonball Creative Commons License 2012-02-09 10:58:31 202

Azért általános, nem extra kontrasztos témára picit rekeszelve a 70-300 (200mm-ig) szinte ugyanolyan képet ad. Nekem volt mindkettő, vannak is tesztképeim. A stabilizátor pedig igen jó benne. Alapvetően az egyik munkára, a másik hobbira készült optika, el lehet dönteni mi a fontosabb. Nekem most is van egy 70-300, meg egy 100-400 is. Utóbbi 1 éve a szekrényben pihen, míg a fele súlyú 70-300 többször is eljött velem....

Előzmény:
Piett admirális Creative Commons License 2011-11-11 10:34:56 201

Szia Hejkenen

 

Érdekes, pontosan ezeken a dolgokon agyalok, mint te. Végül rátaláltam az általad is linkelt lapra. Kísérteties a hasonlóság :) Egyértelműen a 70 - 200 F4 L a nyerő.

A vizsgált 300-as nagyon gyenge teljesítményt nyújt. Ha nem lenne IS, azt mondanám, nyugodtan bevállalható helyette egy alacsonyabb árkategóriájú obi is. Nem is beszélve a meghibásodásokról.

Személy szerint a 300-asról mindenkit lebeszélnék

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!