|
|
|
|
 |
fürj999
2012-02-12 17:38:56
|
73
|
Szia
Nem tom , mi rosszat írtam ? A keltetőgép hőfokszabályozó a többi nélkül nem ér semmit. Hiába van nekem szuper szabáyozóm, ha a többi paramétert nem tartom be. Én úgy érzem nem írtam csapdát és nem is akarok becsapni senkit.
Csak tanácsot adtam.
Bocs |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-02-08 20:01:45
|
71
|
Szoritkozzunk a témához KELTETŐ HŐFOKSZABÁLZÓ .
Egykezdő kérdezhet . Egy idős nagytapastalatú segíthet. De midenki saját belátása szerint .
Minden újszülőtt kezdő de lehet még idős és tapasztalt . De ha tudok csapdát meg ovom az ifjuságot . De nem kimélem meg az élettől .
|
|
Előzmény:
 |
fürj999
2012-02-07 20:02:41
|
68
|
Az elöbbihez annyit, hogy ha valaki sajátkezüleg akar barkácsolni egy keltetőt, akkor kellő tudás és szakértelem nélkül biztos csőd. Kell értemi a keltetés technológiához, a levegő áramlásához, a hőelosztáshoz az elktronikához és nem utolsó sorban a műszaki megvalósitáshoz és ötletesség nem hiányozhat.
Mert mindenki a legolcsóbb anyagot válassza. Nincs két egyforma barkács keltető. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|