Keresés

Részletes keresés

fürj999 Creative Commons License 2012-02-12 17:38:56 73

Szia

Nem tom , mi rosszat írtam ? A keltetőgép hőfokszabályozó a többi nélkül nem ér semmit. Hiába van nekem szuper szabáyozóm, ha a többi paramétert nem tartom be. Én úgy érzem nem írtam csapdát és nem is akarok becsapni senkit. 

Csak tanácsot adtam.

Bocs

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-02-08 20:01:45 71

Szoritkozzunk a témához KELTETŐ HŐFOKSZABÁLZÓ .

Egykezdő kérdezhet . Egy idős nagytapastalatú  segíthet. De midenki saját belátása szerint .

Minden újszülőtt kezdő de lehet még idős és tapasztalt . De ha tudok csapdát meg ovom az ifjuságot . De nem kimélem meg az élettől .

 

Előzmény:
fürj999 Creative Commons License 2012-02-07 20:02:41 68

 Az elöbbihez annyit, hogy ha valaki sajátkezüleg akar barkácsolni egy keltetőt, akkor kellő tudás és szakértelem nélkül biztos csőd. Kell értemi a keltetés technológiához, a levegő áramlásához, a hőelosztáshoz az elktronikához és nem utolsó sorban a műszaki megvalósitáshoz és ötletesség nem hiányozhat.

Mert mindenki a legolcsóbb anyagot válassza. Nincs két egyforma barkács keltető.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!