Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pistabátyó Creative Commons License 2012-02-08 08:47:16 24566

Szia Vandras!

 

Köszi az infót!

Gyalog mennék, nem Hammerrel. :-)

Akkor aki először megy, annak esélyes a szép fotó a szűz hóban!

 

p.

Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2012-02-07 20:02:36 24565

Hát én vasárnap voltam kint, még senki se merészkedett a jégre, így én se. Elméletileg lehet, hogy elbír, de én addig nem megyek rá, amig nem látok jó sok nyomot, lehetőleg 46-os bábbeiset.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!