|
|
|
|
 |
joededy
2012-02-07 20:45:54
|
70
|
Tudom,hogy irtál de ezt a szemét freemailt újabban nem lehet használni nem nyilnak meg illetve eltünnek levelek. |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-02-07 20:41:34
|
69
|
A p szabályzó az nagon jó állitható a érzékenysége a puhito résznek . látható az erősitás .
neked irtam ird be a google ba ott a alap kidolgozás tőbb variációban .
|
|
Előzmény:
 |
joededy
2012-02-07 19:00:07
|
66
|
Szia
Őszinte legyek a végét nem nagyon értem- " Ez miatt lett . ki fejlesztve a P.
Mivel ez azóta elérhető egyszrübben is ."
Ha publikus küld már át priviben .De csak ha nem titok |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|