Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-02-07 17:41:20 65

A hőfok szabályzó  benne van . Ez egy meg tervezet gép . Alsó kategória . de lehet vele jól keltetni . Ha más milyet akar , lehet kapni másmilyet  . Ha barkácsolni akar itt a lehetőség kell csinálni egy precizebbet. De ami komplet azt ne tegye tőnkre . 

A hozzászólás:
fürj999 Creative Commons License 2012-02-07 17:30:39 64

Szia

Egyik ismerősőmnél egy műanyag rács van berakva és igy állnak a tojások az alsó sürű rácson, Az én javaslatomra tet be egy számitógép ventillátort (egy kicsi kb 4x4 cm es) igaz annak külön kellett egy táp és nem 5 hanem 3 voltról megy Azóta szinte amelyik tojás fias az ki is kel. 

Szerintem megéri az a plusz kiadás.

 

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-02-06 21:07:52 59

Nem tudod csak fektetve  beletenni . Egyébként igazat írsz csak az emeletes gépre vonatkozik.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!