|
|
|
|
 |
joededy
2012-02-07 19:00:07
|
66
|
Szia
Őszinte legyek a végét nem nagyon értem- " Ez miatt lett . ki fejlesztve a P.
Mivel ez azóta elérhető egyszrübben is ."
Ha publikus küld már át priviben .De csak ha nem titok |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-02-07 07:04:14
|
63
|
Nem.
újabb változattal . Mivel sok kezdő termosztátot használ . Meg sima két álásu erősitős hiszterézis 0,1 hidkapcsolást ide tartozik a digitális is, ami a fűtésen ige komoly lengést hoz létre.
Egy keltetőnél meg a hiszterézist a fűtő egységen kell meg figyelni .
PWM rendszrhez meg horor áron lehet hózzájutni . Ez miatt lett . ki fejlesztve a P.
Mivel ez azóta elérhető egyszrübben is .De hátránya csak kettős szigeteléssel
Vagy földel készüléken használható . Csak fázis helyes modban! |
|
Előzmény:
 |
joededy
2012-02-06 21:46:12
|
62
|
amit te csinálsz az is U217b-vel megy? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|