Keresés

Részletes keresés

joededy Creative Commons License 2012-02-07 19:00:07 66

Szia

Őszinte legyek a végét nem nagyon értem- " Ez miatt lett . ki fejlesztve a P.

Mivel ez azóta elérhető egyszrübben is ."

Ha publikus küld már át priviben .De csak ha nem titok

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-02-07 07:04:14 63

Nem.

újabb változattal . Mivel sok kezdő termosztátot  használ . Meg sima két álásu erősitős hiszterézis 0,1 hidkapcsolást   ide tartozik a digitális is, ami a fűtésen ige komoly lengést hoz létre.

Egy keltetőnél meg a hiszterézist a fűtő egységen kell meg figyelni .

PWM rendszrhez meg horor áron lehet hózzájutni . Ez miatt lett . ki fejlesztve a P.

Mivel ez azóta elérhető egyszrübben is .De hátránya  csak kettős szigeteléssel

Vagy földel készüléken használható . Csak fázis helyes modban!

Előzmény:
joededy Creative Commons License 2012-02-06 21:46:12 62

amit te csinálsz az is U217b-vel megy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!