Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zsolt1974 Creative Commons License 2012-02-06 23:21:21 305

Szia,

 

akkor a HOYA PRO1 DIGITALt javaslom neked. Kicsit olcsób mint a HD DIGITAL és drágább mint a HMC.

Én egy ilyet használok, és hibátlan! Ha szerencséd van találsz aukciós oldalon is. Én ott vettem féláron. Most olyan 19eFt körül mérik.

Üdv

Zs.

Előzmény:
Mandino83 Creative Commons License 2012-01-26 17:48:32 304

Akarok venni egy polár szűrőt, mindenképpen valami jobbat. Mik a jó márkák, ill. melyik típust lenne érdemes vennem? Egy Nikon D3100-ra lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!