|
|
|
|
 |
fürj999
2012-02-07 17:30:39
|
64
|
Szia
Egyik ismerősőmnél egy műanyag rács van berakva és igy állnak a tojások az alsó sürű rácson, Az én javaslatomra tet be egy számitógép ventillátort (egy kicsi kb 4x4 cm es) igaz annak külön kellett egy táp és nem 5 hanem 3 voltról megy Azóta szinte amelyik tojás fias az ki is kel.
Szerintem megéri az a plusz kiadás.
|
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-02-06 21:07:52
|
59
|
Nem tudod csak fektetve beletenni . Egyébként igazat írsz csak az emeletes gépre vonatkozik.
|
|
Előzmény:
 |
fürj999
2012-02-06 17:40:47
|
57
|
Köszönöm a fogadtatást
Az igaz, met ebben a keltetőben is álltalában fekve vannak a tojások, de ha állva vannak akkor már nemjó, mert a tojás légrése felól nagyon meleg lenne és száradna. Az álló tojásnál viszont alul jó,( A tojás heyes végénél, vagy közte) ha a hőmérsékletet mérjük és légkeverés kell az olyan gépbe. Én a levegőt mérem több helyen és úgy van beállitva a légkeverés, hogy majdnem tökéletes az egész gépben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|