Keresés

Részletes keresés

fürj999 Creative Commons License 2012-02-07 17:30:39 64

Szia

Egyik ismerősőmnél egy műanyag rács van berakva és igy állnak a tojások az alsó sürű rácson, Az én javaslatomra tet be egy számitógép ventillátort (egy kicsi kb 4x4 cm es) igaz annak külön kellett egy táp és nem 5 hanem 3 voltról megy Azóta szinte amelyik tojás fias az ki is kel. 

Szerintem megéri az a plusz kiadás.

 

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-02-06 21:07:52 59

Nem tudod csak fektetve  beletenni . Egyébként igazat írsz csak az emeletes gépre vonatkozik.

 

Előzmény:
fürj999 Creative Commons License 2012-02-06 17:40:47 57

Köszönöm a fogadtatást

Az igaz, met ebben a keltetőben is álltalában fekve vannak a tojások, de ha állva vannak akkor már nemjó, mert a tojás légrése felól nagyon meleg lenne és száradna. Az álló tojásnál viszont alul jó,( A tojás heyes végénél, vagy közte) ha a hőmérsékletet mérjük és légkeverés kell az olyan gépbe. Én a levegőt mérem több helyen és úgy van beállitva a légkeverés, hogy majdnem tökéletes az egész gépben. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!