Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-02-06 21:13:04 60

A pl gépbe nem ijen szabályzó van ezt én csinálom.

Abba digitális vann  Valaha egyszrübb  pl gépbe u217

A hozzászólás:
joededy Creative Commons License 2012-02-06 20:01:23 58

Szia

Ilyen szabályzó volt a régi PL gépekben?

Egy ismerős nyafog,hogy nézzem meg mert valami füstölt benne még tavaly.

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-02-02 12:48:28 46

Ennek a szabályzónak  a felső csúcsát trimerrel lehet állítani.   Nagy gombal  viszafelé 2 c .

tized pontossan tartjaa beállitot értéket . PWM rendszer miatt egyenletesen  tartja a hőt a fütésen  Nem igényel trafót, a lehető leg olcsóbb kivitelezés .

Élezstve , behangolva keltető tertományra  230v8A  .50cm szonda

06303808370

skype pittosi

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!