|
|
|
|
 |
55törpe
2012-02-06 21:07:52
|
59
|
Nem tudod csak fektetve beletenni . Egyébként igazat írsz csak az emeletes gépre vonatkozik.
|
|
A hozzászólás:
 |
fürj999
2012-02-06 17:40:47
|
57
|
Köszönöm a fogadtatást
Az igaz, met ebben a keltetőben is álltalában fekve vannak a tojások, de ha állva vannak akkor már nemjó, mert a tojás légrése felól nagyon meleg lenne és száradna. Az álló tojásnál viszont alul jó,( A tojás heyes végénél, vagy közte) ha a hőmérsékletet mérjük és légkeverés kell az olyan gépbe. Én a levegőt mérem több helyen és úgy van beállitva a légkeverés, hogy majdnem tökéletes az egész gépben. |
|
Előzmény:
 |
55törpe
2012-02-06 16:21:26
|
56
|
Nem fontos abba a gépbe venti mert egy nagy kőr a fűtés beteríti felül tűlfűt alul alulfűt . maghőmérsékletet a tojás tudja szabályozni . akár a kotlós alatt a kotlós 40c a fészek alja 33c a tojás magja 37.2-37.5 kőzt .
Téged meg Ísten hozott a forumra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|