Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-02-06 21:07:52 59

Nem tudod csak fektetve  beletenni . Egyébként igazat írsz csak az emeletes gépre vonatkozik.

 

A hozzászólás:
fürj999 Creative Commons License 2012-02-06 17:40:47 57

Köszönöm a fogadtatást

Az igaz, met ebben a keltetőben is álltalában fekve vannak a tojások, de ha állva vannak akkor már nemjó, mert a tojás légrése felól nagyon meleg lenne és száradna. Az álló tojásnál viszont alul jó,( A tojás heyes végénél, vagy közte) ha a hőmérsékletet mérjük és légkeverés kell az olyan gépbe. Én a levegőt mérem több helyen és úgy van beállitva a légkeverés, hogy majdnem tökéletes az egész gépben. 

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-02-06 16:21:26 56

Nem fontos  abba a gépbe venti mert egy nagy kőr a fűtés beteríti felül tűlfűt alul alulfűt . maghőmérsékletet a tojás tudja szabályozni . akár a kotlós alatt a kotlós 40c a fészek alja 33c a tojás magja 37.2-37.5 kőzt .

Téged meg Ísten hozott a forumra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!