|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Apám Fia
2012-02-06 12:13:53
|
153
|
Padlóburkolásban kérnék némi tanácsot, de attól tartok, menthetetlen az ügy.
Nappalim padlója egy egyszerű parketta, a közejövőben biztosan fel lesz csiszolva, de cserélni még nem szeretném.
Viszont. Kénytelen vagyok valahogy megoldani, hogy 2 db kábelt át tudjak vezetni a padló akatt. Kábelcsatornában, vagy anélkül, de valahogy muszáj megoldanom. A szoba szélén nem futhat végig, még egy szép csatornában sem, szőnyeg meg nem megoldás.
Van erre bármi megoldás? Vagy csak a burkolat felszedése?
Meg lehet oldani, hogy csak az a pár parkettaelem lesz kiszedve ami alatt kábel szeretnék vezetni, majd visszarakjuk a parkettát, szinte láthatatlan változással? Csinált már bárki ilyet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|