Keresés

Részletes keresés

csumpala Creative Commons License 2012-02-09 18:52:15 154

Üdv.milyen kábel,tv,telefon,stb?van wireless mód,probálja ilyen módon.http://www.wireless-bolt.hu/

A hozzászólás:
Apám Fia Creative Commons License 2012-02-06 12:13:53 153

Padlóburkolásban kérnék némi tanácsot, de attól tartok, menthetetlen az ügy.

 

Nappalim padlója egy egyszerű parketta, a közejövőben biztosan fel lesz csiszolva, de cserélni még nem szeretném.

 

 

 

Viszont. Kénytelen vagyok valahogy megoldani, hogy 2 db kábelt át tudjak vezetni a padló akatt. Kábelcsatornában, vagy anélkül, de valahogy muszáj megoldanom. A szoba szélén nem futhat végig, még egy szép csatornában sem, szőnyeg meg nem megoldás.

 

Van erre bármi megoldás? Vagy csak a burkolat felszedése?

Meg lehet oldani, hogy csak az a pár parkettaelem lesz kiszedve ami alatt kábel szeretnék vezetni, majd visszarakjuk a parkettát, szinte láthatatlan változással? Csinált már bárki ilyet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!