Keresés

Részletes keresés

mazsyné Creative Commons License 2012-02-05 21:13:17 53

mi neten rendeltük...keress rá, házi időjárás állomás vagy hő és páratartalom mérő ..asszem árgépben meg i lehet találni valami 2500 körül van de lehet még olcsobb

 

A hozzászólás:
RobyTmiklós Creative Commons License 2012-02-05 20:34:45 52

Szia.

És hol lehet beszerezni?

Előzmény:
mazsyné Creative Commons License 2012-02-05 20:22:28 51

ilyen van nekünk is,tökéletesen beválik mindent néz hőt párát és tudom fenn és lenn is mérni a hőfokot

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!