Keresés

Részletes keresés

mazsyné Creative Commons License 2012-02-05 20:22:28 51

ilyen van nekünk is,tökéletesen beválik mindent néz hőt párát és tudom fenn és lenn is mérni a hőfokot

 

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-02-05 19:14:02 50

Ez jó viz kell az aljába és heltőlteni tojásokkal . Aztán a tojás hőt figyelni .

Ha van vezetékes hőmérőd vagy kőnyök hőmérőd mérd meg alul felül .

 

Előzmény:
RobyTmiklós Creative Commons License 2012-02-05 18:37:35 49

Van rajta led.Egyfolytában világit ha még melegít és villog ha már kész.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!