|
|
|
|
 |
zoli acsád
2012-02-06 21:23:28
|
61
|
heló bocs hogy kőzbeszólok de megkérdezhetném hogy űresen próbáltad a gépet ? és menyi ideig volt űzembe ? próbáld meg ugy hogy berakol 2 db féliteres kólásűvegbe vizet azután kapcsoldbe a hőérzékelőt a kólásűveg tetejétől kb fél centire de ne kőzvetlen felé 1 óramulva végez próbamérést a kólásűvegben lévő viz csak azértkel hogy legyen ami felvegye a hőt és tarcsa ugy mint a tojás igy a fűtésnek nemkel álandóan dolgoznia pl:egy hirtelen ajtónyitásrais elég furcsán reagálhat pláne ijen időben |
|
 |
55törpe
2012-02-05 19:14:02
|
50
|
Ez jó viz kell az aljába és heltőlteni tojásokkal . Aztán a tojás hőt figyelni .
Ha van vezetékes hőmérőd vagy kőnyök hőmérőd mérd meg alul felül .
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
55törpe
2012-02-05 18:19:01
|
48
|
Ez nem légkeveréses ketető egy régi fajtaa fed lapjáról belülről fényképezd le de lefet felűlről is . Ha van benne szabályzó akor legalább 1 led van rajta. anincs vaószinü egyrégifajta egy pótméteres szabályzó nélküli de ha van benne hősznda agkkór máz szbályzós . Az ilyen dépeknél a tjás mag számit felül melegebb alul idebebb a tojás mag 37.2-37.5 a levegő felette jóval melegebb . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|