Keresés

Részletes keresés

zoli acsád Creative Commons License 2012-02-06 21:23:28 61

heló bocs hogy kőzbeszólok de megkérdezhetném hogy űresen próbáltad a gépet ? és menyi ideig volt űzembe ? próbáld meg ugy hogy berakol 2 db féliteres kólásűvegbe vizet azután kapcsoldbe a hőérzékelőt a kólásűveg tetejétől kb fél centire de ne kőzvetlen felé 1 óramulva végez próbamérést  a kólásűvegben lévő viz csak azértkel hogy legyen ami felvegye a hőt és tarcsa ugy mint a tojás igy a fűtésnek nemkel álandóan dolgoznia pl:egy hirtelen ajtónyitásrais elég furcsán reagálhat pláne ijen időben

55törpe Creative Commons License 2012-02-05 19:14:02 50

Ez jó viz kell az aljába és heltőlteni tojásokkal . Aztán a tojás hőt figyelni .

Ha van vezetékes hőmérőd vagy kőnyök hőmérőd mérd meg alul felül .

 

A hozzászólás:
RobyTmiklós Creative Commons License 2012-02-05 18:37:35 49

Van rajta led.Egyfolytában világit ha még melegít és villog ha már kész.

 

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-02-05 18:19:01 48

Ez nem légkeveréses ketető egy régi  fajtaa fed lapjáról belülről  fényképezd le de lefet felűlről is . Ha van benne szabályzó  akor legalább 1 led van rajta. anincs vaószinü egyrégifajta egy pótméteres szabályzó nélküli de ha van benne hősznda agkkór máz szbályzós . Az ilyen dépeknél a tjás mag számit felül melegebb alul idebebb a tojás mag 37.2-37.5  a levegő felette jóval melegebb .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!