|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-02-05 18:19:01
|
48
|
Ez nem légkeveréses ketető egy régi fajtaa fed lapjáról belülről fényképezd le de lefet felűlről is . Ha van benne szabályzó akor legalább 1 led van rajta. anincs vaószinü egyrégifajta egy pótméteres szabályzó nélküli de ha van benne hősznda agkkór máz szbályzós . Az ilyen dépeknél a tjás mag számit felül melegebb alul idebebb a tojás mag 37.2-37.5 a levegő felette jóval melegebb . |
|
Előzmény:
 |
RobyTmiklós
2012-02-05 17:43:16
|
47
|
Sziasztok!
Ha tudtok légyszi segítsetek.Kissé tanácstalan vagyok.A minap vettem kéz alól egy Pl machine kör alakú 100as keltetőt.Kézi forgatású,nincs benne légkeverés.Egy kis csavarhuzóval lehet állítani a potmétert hogy milyen legyen benne a hőmérséklet.Van már egy hasonló gépem igy tudom hogy a tojások szintjénél 38.6 és 39 C között kell tartani.A gondom viszont az hogy a legkisebbre véve a potit is 41C os a mért celsius.Ebben a fajtában van egy hőérzékelő szonda amit kézzel lehet le fel huzigatni.Azt irja hogy a tojás szintjére kell állítani.De akármit csinálok nem megy lentebb a hőm.
Van valami ötletetek?Előre is köszönöm a válaszokat! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|