|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-02-05 08:34:46
|
4954
|
Ábril úr, a Movistar igazgatója nem egy született Cicero. :-) |
|
 |
Törölt nick
2012-02-05 08:31:27
|
4953
|
MIlyne rendesek voltak, Soler történetével és a neki szóló jókívánságokkal kezdtek. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
caisse
2012-02-03 00:59:05
|
4950
|
Ahogy egyesével jöttek a szinpadra a versenyzők,egyre inkább éreztem hogy az utöbbi pár év legjobb keretét sikerült összehoznia Unzuénak.Valverde,Visconti,Cobo,Rojas,Ventoso,Intxausti,Rui Costa,Arroyo...és mennyi nagyszerü segítő,Lopez,Karpets,Ivan Guti,Kiryienka,Erviti,Lastras... és ott vannak még a feltörekvő tehetsége Jesus Herrada,Quintana,Madrazo,Sanz.Nem akarom elkiabálni de szerintem nagyon jó szezon elött álunk;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|