Keresés

Részletes keresés

HPéter1978 Creative Commons License 2012-02-05 12:50:36 4965

Végül is mindenki megszólal kivéve...

 

Minek az a sok beszéd. :-)

Különben is mindenki tud róla mindent, ami meg az alatt a pár év alatt történ míg távol volt, arra kár szót vesztegetni. :-)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-05 08:11:18 4951

Elkészült a movstar promociós filmje is. Remekül szórakoztam. Nem is emlkeztem rá, hogy Valverdének ennyire mély a hangja. Valamiért olyan madárcsipogásra számítottam, mint Contadoré, de egész más hangszíne van. Visconti már valamennyit pötyög spanyolul. Kiryenka elég jól beszél, bár olasznak hangzik. Madrazo hihetetlenül rosszul lát. Végül is mindenki megszólal kivéve......Ő csak néz, csak néz, a nagy orosz lelkével, de annyit se mond, hogy si, vagy no.

 

http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=47274

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!