|
|
|
|
 |
HPéter1978
2012-02-05 12:50:36
|
4965
|
Végül is mindenki megszólal kivéve...
Minek az a sok beszéd. :-)
Különben is mindenki tud róla mindent, ami meg az alatt a pár év alatt történ míg távol volt, arra kár szót vesztegetni. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-02-05 08:11:18
|
4951
|
Elkészült a movstar promociós filmje is. Remekül szórakoztam. Nem is emlkeztem rá, hogy Valverdének ennyire mély a hangja. Valamiért olyan madárcsipogásra számítottam, mint Contadoré, de egész más hangszíne van. Visconti már valamennyit pötyög spanyolul. Kiryenka elég jól beszél, bár olasznak hangzik. Madrazo hihetetlenül rosszul lát. Végül is mindenki megszólal kivéve......Ő csak néz, csak néz, a nagy orosz lelkével, de annyit se mond, hogy si, vagy no.
http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=47274 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|