Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2012-02-05 07:58:54 24560

Nekem este már nem volt hangulatom a több órás lapátolások után, de délután kipróbáltam az utakat... jó sz@rok voltak...

 

 

 

  a vízfelület meg fogy, tömörülnek a jószágok a zsilipekhez és szerintem a strandhoz is

 

  azért valaki élvezte a havat :-)

Előzmény:
Fo_Jo Creative Commons License 2012-02-04 22:14:51 24557

Este csak kimerészkedtem én is! :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!