Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bepi81 Creative Commons License 2012-02-04 22:37:41 24558

Jó is ez a nagy hó, mert világos van odakint, nem pedig a puszta sötétség. A csabai pályaudvar hóval fedve még szépnek is nevezhető (maga az épület szép is!) :-))

 

Én megvárom, amíg eláll a havazás, lesz még itt jónéhány cm...

Előzmény:
Fo_Jo Creative Commons License 2012-02-04 22:14:51 24557

Este csak kimerészkedtem én is! :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!