Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bepi81 Creative Commons License 2012-02-03 22:34:12 24556

Köszi, egy kollégámmal 2en úgy néz ki, megyünk okosodni kicsit, rám is fér ;-)

Előtte azért egy-két kis Márvány-fotóklubbot meglátogatunk, hogy ne legyenek teljesen ismeretlenek az előadók.

 

Viszont végre esett egy kis hó, és elég hideg is van, hogy megmaradjon. Lehet szép kinti képeket csinálni... :-)

Előzmény:
Fo_Jo Creative Commons License 2012-02-03 21:25:49 24555

Üdv bepi81!

Szerintem 6000,- Ft-ot mindenképp megér! (300Ft/óra)

Ezen az összegen kb 2 könyvet tudsz venni, de tuti, hogy szóban és gyakorlatban többet fogsz tanulni!

Én is "láttam már" az említett előadókat, nem fogsz bennük csalódni! :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!