|
|
|
|
 |
LaPointe
2012-02-10 14:52:28
|
7263
|
Köszönjük a tanácsokat, meg is fogadjuk :)


|
|
A hozzászólás:
 |
Lumiere du Soleil
2012-02-03 05:08:21
|
7259
|
Jó reggelt,
gratulálok a cicához !!!
Stronghold cseppet kellene adni neki: vény nélkül kapható, rá kell csepegtetni a lapockájára, testsuly szerint adják, gondolom a 3-5 kg-osban lehettek. Ez a féregtelenités mellett pár nap alatt elpusztitja a fülatkát és a bolhákat, 1 hónapig védi az ismétlödést is, magyarán tökéletesen parazitamentesiti.
A bolhásodásnál a peték jelentik a kiujulást, erre a Frontline Combo a megoldás, szintén csepegtetös, ez a petéket is elpusztitja. Javasolom hogy kezdjétek a Stronghold-dal, majd ha még van gond esetleg, akkor 1 hónap mulva a Frontline Combo-val (egyszerre nem lehet).
Nálunk XXI.Szent István ut 69 az állatpatika, vagy mégolcsóbb ha bemész egy gyogyo-nagykerbe, pl Primavet valahol Zuglóban (googli).
Száraz vagy babaolajos vattával lehet ovatosan tisztitani a fülét, ez a parazitákra nem hat, a hallójáratba nem szabad, csak kivül.
Mielöbbi javulást és ha van egy kép az jó lenne a cicáról:)
Exi olyan szépen irtál a macskatartásról: jó volt olvasni, köszi :)
Szép napot ! |
|
Előzmény:
 |
LaPointe
2012-02-02 18:08:06
|
7257
|
Szia!
Köszönöm a választ. Elfelejtettem elmondani még, hogy természetesen első utunk egy doki volt, aki közel 10.000 ft értékben adott is nekem féregírtót, meg fülcseppet, mert sajnos fül rüh-vel is küszködünk. A fülcsepp most fogyott el, de szerintem még van benne, mert továbbra is vakarja a fejét, ahol lassan már nem marad szőr. Csak ehhez a dokihoz nem akarok már visszamenni, mert szerintem anyagilag lehúz. Másikhoz megyek majd.
Valahol olvastam a neten, hogy a cica fülét nyugodtan kimoshatom vattával. Próbáltátok már? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|