Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2012-02-02 19:22:18 24553

Azért megérte a séta... ;-)

 

Én most mentem ki, tök meleg van, csak -8 és Holdhalo. ;-)

 

Előzmény:
tlight Creative Commons License 2012-02-02 19:09:25 24552

Én kimentem ma reggel. Ráfagytam az állványra, ugye nem vittem kesztyűt ;-) -16 fok volt...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!