Keresés

Részletes keresés

imihb Creative Commons License 2012-02-07 12:58:08 151

Szia!

 

Anyagi oldalát tekintve teljesen igazad van!

 

Nem tudom nem gondoltál-e arra,hogy van olyan aki mondjuk nem a pénzért csinálja,hanem hobbiból,mert szereti a galambokat gyönyörködik bennük.

Speciel én nem galambászom,mást csinálok,más tetszik,ami ugyanúgy rengeteg pénzben van,de nem azért csinálom.

A hozzászólás:
alfonzinnyo Creative Commons License 2012-02-02 19:08:48 149

sZIASZTOK!A mai postagalambászatban egyébként mi a vonzó?Egy vagon pénzbe kerül,nyerni meg csak egy 1500 forintos serleget lehet legjobb esetben,melyik ostoba ifjoncot érdekel ily gyenge motiváció?szerintem néhányan megszedik magukat,a többiek pedig megfizetik azok dicsőitését,tisztelet a kivételnek.JÓ pénzdijas versenyek kellenének,talán több embert érdekelnének!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!