Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2012-02-03 05:08:21 7259

Jó reggelt,

gratulálok a cicához !!!

Stronghold cseppet kellene adni neki: vény nélkül kapható, rá kell csepegtetni a lapockájára, testsuly szerint adják, gondolom a 3-5 kg-osban lehettek. Ez a féregtelenités mellett pár nap alatt elpusztitja a fülatkát és a bolhákat, 1 hónapig védi az ismétlödést is, magyarán tökéletesen parazitamentesiti.

A bolhásodásnál a peték jelentik a kiujulást, erre a Frontline Combo a megoldás, szintén csepegtetös, ez a petéket is elpusztitja. Javasolom hogy kezdjétek a Stronghold-dal, majd ha még van gond esetleg, akkor 1 hónap mulva a Frontline Combo-val (egyszerre nem lehet).

Nálunk XXI.Szent István ut 69 az állatpatika, vagy mégolcsóbb ha bemész egy gyogyo-nagykerbe, pl Primavet valahol Zuglóban (googli).

Száraz vagy babaolajos vattával lehet ovatosan tisztitani a fülét, ez a parazitákra nem hat, a hallójáratba nem szabad, csak kivül.

Mielöbbi javulást  és ha van egy kép az jó lenne a cicáról:)

 

Exi olyan szépen irtál a macskatartásról: jó volt olvasni, köszi :) 

 

Szép napot !

exiefo Creative Commons License 2012-02-02 18:52:26 7258

Szia !

 

Nekünk még nem volt fül problémánk, erre nem tudok válaszolni sajnos.

De majd biztos jönnek tapasztaltak és elmondják mi tévő legyél.

 

Más is panaszkodott már az orvosi költségek magas voltára.

Ezt nagyban befolyásolja hogy hol laksz, és hogy hány praxis működik.

Ezen túl már csak a lelkiismeret ami a döntő. Nem minden állatorvos gondolja komolyan a dolgát:-(

 

De miért is csodálkoznék ezen mikor a humán orvosok között is van hasonló :-)

 

Gyógyulást a cicusnak !

A hozzászólás:
LaPointe Creative Commons License 2012-02-02 18:08:06 7257

Szia!

 

Köszönöm a választ. Elfelejtettem elmondani még, hogy természetesen első utunk egy doki volt, aki közel 10.000 ft értékben adott is nekem féregírtót, meg fülcseppet, mert sajnos fül rüh-vel is küszködünk. A fülcsepp most fogyott el, de szerintem még van benne, mert továbbra is vakarja a fejét, ahol lassan már nem marad szőr. Csak ehhez a dokihoz nem akarok már visszamenni, mert szerintem anyagilag lehúz. Másikhoz megyek majd.

Valahol olvastam a neten, hogy a cica fülét nyugodtan kimoshatom vattával. Próbáltátok már?

Előzmény:
exiefo Creative Commons License 2012-02-02 08:20:31 7249

Szia !

 

Nem vagyok szakember , csak sokadik cicáját szerető gazdi .

Én a féregírtóval kezdtem volna, összefügg a külső élősködőkkel.

Szerintem bármely Állatpatikában kapsz  szert.

Bár egy státus vizsgálat nyugtatna meg engem teljesen, ha az én cicámról lenne szó.

Oltás is kéne neki, azt pedig csak orvos adhatja be.

 

Majd írj tájékoztatót hogy mi lett a végeredményt.

 

Ha teljesen tanácstalan vagy írd a keresőbe: Anivet termékek cicáknak .

Mert gugli is a barátunk !!!!!!!!! és mi is itt egymásnak :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!