Keresés

Részletes keresés

dorus06 Creative Commons License 2012-02-03 09:24:08 954

Szia! Igazából sajnálom is meg nem is, egyik szemem sír, a másik nevet,hiszen a gyerek a legfontosabb. Egyébként nagyon szegény lesz nélküle a női tenisz, hiszen láthatjuk, hogy a mostani gárdából senki nem vetette meg a lábát huzamosabb ideig az első helyen. Woznacki sajnos még GS -t sem nyerve volt világelső. Nekem  Azarenka nagyon szimpi volt. Igaz Ő győzte le Kimet, de megérdemelte a trófeát.

A hozzászólás:
MERLINN Creative Commons License 2012-02-02 16:17:36 953

Szia. Igen, sajnos hallani olyan hangokat, hogy Kim a Londoni olimpia után abbahagyja, mert szeretnének második gyereket.

Előzmény:
dorus06 Creative Commons License 2012-02-02 15:09:36 952

Most vettelek csak észre Benneteket! Imádom Kimet. Nagyon régről, még a Hewites időkből megszerettem. Nagyon jó játékos, keveset játszik mégis alig van kint a top 10-ből. Nem szeretném, ha abbahagyná. Pedig rebesgetik. Tudtok valamit róla?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!