|
|
|
|
 |
joededy
2012-02-06 20:01:23
|
58
|
Szia
Ilyen szabályzó volt a régi PL gépekben?
Egy ismerős nyafog,hogy nézzem meg mert valami füstölt benne még tavaly. |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-02-02 12:48:28
|
46
|

Ennek a szabályzónak a felső csúcsát trimerrel lehet állítani. Nagy gombal viszafelé 2 c .
tized pontossan tartjaa beállitot értéket . PWM rendszer miatt egyenletesen tartja a hőt a fütésen Nem igényel trafót, a lehető leg olcsóbb kivitelezés .
Élezstve , behangolva keltető tertományra 230v8A .50cm szonda
06303808370
skype pittosi
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|