Keresés

Részletes keresés

RhB Creative Commons License 2012-02-02 13:07:47 7256

A kukoricát a mi Cirmink is imádta. Az első alkalommal a szobában bontottuk fel a konzervet, Cirmi a konyhában aludt. Alig bontottam fel, Cirmike megjelent hangosan követelve a jussát. A NoCommentbe tettem be képet is annak idején, de most nem találom. Az uborkától fintorogva elfordult. :-)

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2012-02-02 12:33:24 7255

Egyébként ezt nem lehet tutira megmondani, minden cica mást és másképp eszik, ezt ki kell tapasztalni

 

Rá nem jöttem még, Cirmi miért szereti annyira a főtt kukoricát meg a nyers kígyóuborkát...

Előzmény:
RhB Creative Commons License 2012-02-02 10:12:34 7253

"Víz mindig legyen előtte."

 

 

Egy magán jellegű kiegészítés: Friss víz mindig legyen előtte. Mi mindennap cseréltük a vízét.

 

Nálunk mindig volt kirakva száraz kaja és "normál" kaja - esetünken Whiskas. Ezen felül kapott egyebeket is, pl. kenőmájas, sonka, egyéb husika, meg amit a mi kajánkból kunyizott. A száraz kaja sokáig bírja, a többi szintén max. egy napig volt kint. Egyébként ezt nem lehet tutira megmondani, minden cica mást és másképp eszik, ezt ki kell tapasztalni, ill. talán valamennyire szoktatni is lehet. Pl. az ismerősök cicái között volt, aki Whiskas-szerű kajákat nem volt hajlandó megenni, volt aki semmiféle felvágottat, volt aki semmiféle főtt/sült husit stb...

 

Valamelyik női magazinban mondta az egyik ismert színésznő: a cicám cselédje vagyok... :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!