Keresés

Részletes keresés

exiefo Creative Commons License 2012-02-02 09:17:18 7252

:-)) Így gondoltam én is :-)

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2012-02-02 08:45:37 7251

Ne vedd rossznéven tőle ha ő is nevelni fog Téged. A macska öntörvényű , nincs előtte korlát.

 

Nevezzük úgy, hogy ő lesz a gazdi :-).

 

 

Előzmény:
exiefo Creative Commons License 2012-02-02 08:33:18 7250

Szia !

 

Gratulálok a döntéshez hogy cicát fogadtok örökbe .

 

Mit szeretnél tudni konkrétan ? Ugyanis könyvet lehetne írni a cicatartásról, többen meg is tették már.

Ám szerintem ez is olyan mint a gyereknevelés , könyvből nem lehet :-)

 

Első és legfontosabb : szeretni, szeretni, szeretni.

Meg kell mutatni hol van az alom , néha oda vinni és a kislábát megfogva kapirgálni.

Így megtanulja hová menjen toalettre.

A kaját meg fogja találni, de lehet hogy eleinte csak akkor fog enni mikor nem látjátok.

Mi naponta egyszer egyidőben  etetünk. ( felnőtt cica )

Víz mindig legyen előtte.

 

Ne vedd rossznéven tőle ha ő is nevelni fog Téged. A macska öntörvényű , nincs előtte korlát.

 

Neked is azt tudom tanácsolni, hívj , vagy vidd állatorvoshoz, kapja meg ami korának és állapotának megfelelően kell neki.

 

Ha mindezek biztosítva vannak akkor egy folyton doromboló, hízelgő családtaggal többen lesztek, amit pedig a lelked kap tőle azt én ide nem tudom leírni.

 

Sok szerencsét a jövevényhez !

 

Remélem jössz majd máskor is ide és beszámolsz a cicáról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!