|
|
|
|
 |
LaPointe
2012-02-02 18:08:06
|
7257
|
Szia!
Köszönöm a választ. Elfelejtettem elmondani még, hogy természetesen első utunk egy doki volt, aki közel 10.000 ft értékben adott is nekem féregírtót, meg fülcseppet, mert sajnos fül rüh-vel is küszködünk. A fülcsepp most fogyott el, de szerintem még van benne, mert továbbra is vakarja a fejét, ahol lassan már nem marad szőr. Csak ehhez a dokihoz nem akarok már visszamenni, mert szerintem anyagilag lehúz. Másikhoz megyek majd.
Valahol olvastam a neten, hogy a cica fülét nyugodtan kimoshatom vattával. Próbáltátok már? |
|
A hozzászólás:
 |
exiefo
2012-02-02 08:20:31
|
7249
|
Szia !
Nem vagyok szakember , csak sokadik cicáját szerető gazdi .
Én a féregírtóval kezdtem volna, összefügg a külső élősködőkkel.
Szerintem bármely Állatpatikában kapsz szert.
Bár egy státus vizsgálat nyugtatna meg engem teljesen, ha az én cicámról lenne szó.
Oltás is kéne neki, azt pedig csak orvos adhatja be.
Majd írj tájékoztatót hogy mi lett a végeredményt.
Ha teljesen tanácstalan vagy írd a keresőbe: Anivet termékek cicáknak .
Mert gugli is a barátunk !!!!!!!!! és mi is itt egymásnak :-) |
|
Előzmény:
 |
LaPointe
2012-02-01 21:50:12
|
7248
|
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!
A macskámat egy kertes ház udvaráról hoztam el, ahol ingyen adták oda. Azóta is küszködünk a bolhákkal, többször fürdettem már, bolha nyakörvet is használunk már egy hónapja, de még mindig van benne.
Milyen módszert használtok ti a bolhák ellen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|