|
|
|
|
 |
caisse
2012-02-03 00:59:05
|
4950
|
Ahogy egyesével jöttek a szinpadra a versenyzők,egyre inkább éreztem hogy az utöbbi pár év legjobb keretét sikerült összehoznia Unzuénak.Valverde,Visconti,Cobo,Rojas,Ventoso,Intxausti,Rui Costa,Arroyo...és mennyi nagyszerü segítő,Lopez,Karpets,Ivan Guti,Kiryienka,Erviti,Lastras... és ott vannak még a feltörekvő tehetsége Jesus Herrada,Quintana,Madrazo,Sanz.Nem akarom elkiabálni de szerintem nagyon jó szezon elött álunk;) |
|
 |
DanGer88
2012-02-02 20:13:12
|
4949
|
Atyaég, ez brutális keret. Nagyon jó bringások állnak Valverde mögött, drukkolok neki, hogy sikeres legyen a visszatérése. Megérdemelné, mert eléggé kibabráltak vele. |
|
 |
gugugaga
2012-02-02 18:56:00
|
4948
|
a srácok arcát nézve nem lesz itt gond idén :) |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|