|
|
|
|
 |
Kiváló Postafiók
2012-02-02 11:38:30
|
7254
|
Üdv,
Én Advantage 40-et használtam legutoljára, ez kistestű macskáknak van, 8 hetes kortól. Úgy tudom, ez alatt nem lehet csepegtetni, megmérgezheti. Plusz bolhanyakörv.
A neten állatpatikákban érdemes szétnézni, és kell egy olyan állatorvos, aki szívesen válaszol az ilyen kérdésekre. Egyébként ilyesmit a dokik is adnak el, nyugodtan meg lehet kérdezni. |
|
 |
exiefo
2012-02-02 08:20:31
|
7249
|
Szia !
Nem vagyok szakember , csak sokadik cicáját szerető gazdi .
Én a féregírtóval kezdtem volna, összefügg a külső élősködőkkel.
Szerintem bármely Állatpatikában kapsz szert.
Bár egy státus vizsgálat nyugtatna meg engem teljesen, ha az én cicámról lenne szó.
Oltás is kéne neki, azt pedig csak orvos adhatja be.
Majd írj tájékoztatót hogy mi lett a végeredményt.
Ha teljesen tanácstalan vagy írd a keresőbe: Anivet termékek cicáknak .
Mert gugli is a barátunk !!!!!!!!! és mi is itt egymásnak :-) |
|
A hozzászólás:
 |
LaPointe
2012-02-01 21:50:12
|
7248
|
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!
A macskámat egy kertes ház udvaráról hoztam el, ahol ingyen adták oda. Azóta is küszködünk a bolhákkal, többször fürdettem már, bolha nyakörvet is használunk már egy hónapja, de még mindig van benne.
Milyen módszert használtok ti a bolhák ellen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|