Keresés

Részletes keresés

Kiváló Postafiók Creative Commons License 2012-02-02 11:38:30 7254

Üdv,

 

Én Advantage 40-et használtam legutoljára, ez kistestű macskáknak van, 8 hetes kortól. Úgy tudom, ez alatt nem lehet csepegtetni, megmérgezheti. Plusz bolhanyakörv.

A neten állatpatikákban érdemes szétnézni, és kell egy olyan állatorvos, aki szívesen válaszol az ilyen kérdésekre. Egyébként ilyesmit a dokik is adnak el, nyugodtan meg lehet kérdezni.

exiefo Creative Commons License 2012-02-02 08:20:31 7249

Szia !

 

Nem vagyok szakember , csak sokadik cicáját szerető gazdi .

Én a féregírtóval kezdtem volna, összefügg a külső élősködőkkel.

Szerintem bármely Állatpatikában kapsz  szert.

Bár egy státus vizsgálat nyugtatna meg engem teljesen, ha az én cicámról lenne szó.

Oltás is kéne neki, azt pedig csak orvos adhatja be.

 

Majd írj tájékoztatót hogy mi lett a végeredményt.

 

Ha teljesen tanácstalan vagy írd a keresőbe: Anivet termékek cicáknak .

Mert gugli is a barátunk !!!!!!!!! és mi is itt egymásnak :-)

A hozzászólás:
LaPointe Creative Commons License 2012-02-01 21:50:12 7248

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni!

A macskámat egy kertes ház udvaráról hoztam el, ahol ingyen adták oda. Azóta is  küszködünk a bolhákkal, többször fürdettem már, bolha nyakörvet is használunk már egy hónapja, de még mindig van benne.

 

Milyen módszert használtok ti a bolhák ellen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!