Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-02-01 20:27:13 356

Természetesen.

Honda GX200-as benzinmotor, a karburátoron furat, abba csatlakozik a gázcsonk.

Előtte egy kicsit "feltágított" PB reduktor a mágnesszeleppel.

Azelőtt egy biztonsági mágnesszelep van, amit egy küszöbrelén keresztül a generátor feszültsége tart nyitva, tehát nem vezérelhető.

Benzinről indítunk, ezért elektromos benzincsapot és elektromosan vezérelhető hidegindítót is raktunk bele, a gázüzemre a vezérlés állítja át, az elzárja a benzincsapot és kinyitja a vezérelhető gázszelepet.

A reduktor előtt van egy csőpuffer (60 cm-es vastagabb csőszakasz)  az üzemi nyomás 25 mbar

 

A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2012-02-01 19:05:13 355

Megkérdezhetem hogy mijen tipusból lett csinálva a földgázos pici moci,és mik az átalakitások rajta??Vagy ez egy gázmotor gyárilag is??

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-01 03:39:22 354

Azért kérdeztem, mert nekünk van olyan picika motorunk, ami megy földgázról és most akarunk belefogni egy biogázos üzemű megépítésébe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!