|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-02-01 20:27:13
|
356
|
Természetesen.
Honda GX200-as benzinmotor, a karburátoron furat, abba csatlakozik a gázcsonk.
Előtte egy kicsit "feltágított" PB reduktor a mágnesszeleppel.
Azelőtt egy biztonsági mágnesszelep van, amit egy küszöbrelén keresztül a generátor feszültsége tart nyitva, tehát nem vezérelhető.
Benzinről indítunk, ezért elektromos benzincsapot és elektromosan vezérelhető hidegindítót is raktunk bele, a gázüzemre a vezérlés állítja át, az elzárja a benzincsapot és kinyitja a vezérelhető gázszelepet.
A reduktor előtt van egy csőpuffer (60 cm-es vastagabb csőszakasz) az üzemi nyomás 25 mbar
|
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2012-02-01 19:05:13
|
355
|
Megkérdezhetem hogy mijen tipusból lett csinálva a földgázos pici moci,és mik az átalakitások rajta??Vagy ez egy gázmotor gyárilag is?? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-02-01 03:39:22
|
354
|
Azért kérdeztem, mert nekünk van olyan picika motorunk, ami megy földgázról és most akarunk belefogni egy biogázos üzemű megépítésébe. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|