Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2012-02-01 19:05:13 355

Megkérdezhetem hogy mijen tipusból lett csinálva a földgázos pici moci,és mik az átalakitások rajta??Vagy ez egy gázmotor gyárilag is??

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-01 03:39:22 354

Azért kérdeztem, mert nekünk van olyan picika motorunk, ami megy földgázról és most akarunk belefogni egy biogázos üzemű megépítésébe.

Előzmény:
bergli Creative Commons License 2012-01-31 21:55:51 353

Üdv.Müködik én kipróbáltam.!!Ha nagyon érdekell a téma kisérlet képpen adhatsz neki PB-gázt is de csak észel mert kopogni fog tőle,a biogáz kissebb energiatartalma miat nincs vagy nem jelentős a kopogás.A kérdésed miből fakad.Bocs hogy én kotyogtam bele..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!