|
|
|
|
 |
bergli
2012-02-01 19:05:13
|
355
|
Megkérdezhetem hogy mijen tipusból lett csinálva a földgázos pici moci,és mik az átalakitások rajta??Vagy ez egy gázmotor gyárilag is?? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-02-01 03:39:22
|
354
|
Azért kérdeztem, mert nekünk van olyan picika motorunk, ami megy földgázról és most akarunk belefogni egy biogázos üzemű megépítésébe. |
|
Előzmény:
 |
bergli
2012-01-31 21:55:51
|
353
|
Üdv.Müködik én kipróbáltam.!!Ha nagyon érdekell a téma kisérlet képpen adhatsz neki PB-gázt is de csak észel mert kopogni fog tőle,a biogáz kissebb energiatartalma miat nincs vagy nem jelentős a kopogás.A kérdésed miből fakad.Bocs hogy én kotyogtam bele.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|