Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-02-01 03:39:22 354

Azért kérdeztem, mert nekünk van olyan picika motorunk, ami megy földgázról és most akarunk belefogni egy biogázos üzemű megépítésébe.

A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2012-01-31 21:55:51 353

Üdv.Müködik én kipróbáltam.!!Ha nagyon érdekell a téma kisérlet képpen adhatsz neki PB-gázt is de csak észel mert kopogni fog tőle,a biogáz kissebb energiatartalma miat nincs vagy nem jelentős a kopogás.A kérdésed miből fakad.Bocs hogy én kotyogtam bele..

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-31 12:14:41 351

Beindítod gázolajjal, alapjáraton hagyod bemelegedni, majd a levegő szívótorokba adagolod a gázt. Injektoros gyújtásnak hívják.

 

Tudsz olyat, ahol ez a megoldás működik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!