|
|
|
|
 |
kisbogár82
2012-01-31 11:30:58
|
19290
|
Szia.Akkor nyugodt szívvel vehetek neki azt is meg a másik márkát amit ajánlotok.Azt meg felkutatom de a tenyésztő is biztos segít nekem hogy hol tudom beszerezni.Köszi:) |
|
A hozzászólás:
 |
Octi19
2012-01-31 08:21:49
|
19288
|
Amennyiben a "Wh" Whiskas-t akar jelenteni akkor kijelenthető, hogy ez egy urban-legend! Bár a minőségi skála alján helyezkedik el, de biztosan nem káros. Rengeteg nehezen emészthető ízfokozó és segédanyag van benne, és az érzékenyebb cicáknál okozhat problémákat. Nálunk Lizike ilyen, neki a Whiskas olyan szeleket csinál, hogy nem lehet megmaradni a macsek mellett, de a Miamor már semmilyen gondot nem okoz.
Nem véletlen, hogy olyan boltokban ahol tenyésztők is vásárolnak, nem is lehet kapni a TV reklámokból ismert márkákat. Esetemben a Miamor egyáltalán nem kerül többe mint egy Whiskas... nekem 166-167Ft-ra jön ki egy tasak. |
|
Előzmény:
 |
kisbogár82
2012-01-30 21:24:06
|
19286
|
Sziasztok.Köszönöm a válaszokat.Ki kell majd kísérleteznem hogy melyik kajcsit eszi a maccs:)A furminátor áldásos tevékenységéről már hallottam,itt is írták.Viszont a karomvágásba nincs rutinom ha nem megy a doki megcsinálja??Vitamint az előző cicónak Valettet vettem én úgy láttam hogy az neki jó volt.Persze lehet hogy neki már nem lesz az.Nagyon szép Kyra cicád gratula hozzá.A tenyésztő is nagyon lelkiismeretes elmondta mi hogy van,mit eszik,de így pluszba úgy gondoltam kérek még tanácsot.Ti már profik vagytok:)Ez a sok másnevű alutasakos étellel még nem találkoztam csak a wh-val,de arra azt mondják nem nagyon kéne erőltetni mert rákkeltő.Igaz ez?Ti mit hallottatok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|