|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-01-29 00:20:06
|
6801
|
Így van, de nagyon messze vagyok mindenkitől persze lefelé, pl. a Ken Rockwelltől meg pláne és még nagyon sok mindenkitől. Hát ez ilyen lett. :-)
Ez egy jó pillanat lett volna, csak mégsem tudta igazán jól kijönni, hogy kontrasztos legyen. :(
|
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2012-01-28 23:43:31
|
6800
|
Olyan érzésem van, hogy az elsőnél túllőtted a szaturációt.
Talán még Ken Rockwell is megirigyelné. :) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-01-28 21:31:18
|
6796
|
A képeiden azért nálunk sokkal erősebb, vad természet látszik, hogy mekkora ereje van.
Itt a szelídebb arca van.
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|