Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-01-29 00:20:06 6801

Így van, de nagyon messze vagyok mindenkitől persze lefelé, pl. a Ken Rockwelltől meg pláne és még nagyon sok mindenkitől. Hát ez ilyen lett. :-)

Ez egy jó pillanat lett volna, csak mégsem tudta igazán jól kijönni, hogy kontrasztos legyen. :(

 

                                                                      

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2012-01-28 23:43:31 6800

Olyan érzésem van, hogy az elsőnél túllőtted a szaturációt.

Talán még Ken Rockwell is megirigyelné. :)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-28 21:31:18 6796

A képeiden azért nálunk sokkal erősebb, vad természet látszik, hogy mekkora ereje van. 

Itt a szelídebb arca van.

 

 

                                                                                                                                       

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!