Keresés

Részletes keresés

thomashomas Creative Commons License 2012-01-28 23:32:00 6799

Köszi, de már korűbban megtaláltam, csak még nem írtam be ide a fórumba.

A hozzászólás:
cs.g. Creative Commons License 2012-01-28 22:34:02 6798

mas szinteret hasznalnak, ennyi (adobe rgb vs srgb)

guglizz ra! :)

Előzmény:
thomashomas Creative Commons License 2012-01-28 18:15:42 6791

A következő problémám lenne:

Amikor egy képemet szerkesztem valamilyen képszerkesztőben, s elmentem, akkor utólag a képnézegetőm (Infraview), de kíváncsi voltam - az LCD Tv-m - sem tudja ugyanazokat a színeket átadni, amiket én a szerkesztőben csinálok.

Ha internetre feltöltöm, akkor semmi gond nincsen, ugyanazokat a színeket látom mint a szerkesztőben.
Ha az asztal hátterének rakok ki egy képet, akkor szintén nem ugyanazt látom mint a szerkesztőben.

Ez miért van, és mit lehet ellene tenni?

Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!