Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2012-01-28 23:43:31 6800

Olyan érzésem van, hogy az elsőnél túllőtted a szaturációt.

Talán még Ken Rockwell is megirigyelné. :)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-28 21:31:18 6796

A képeiden azért nálunk sokkal erősebb, vad természet látszik, hogy mekkora ereje van. 

Itt a szelídebb arca van.

 

 

                                                                                                                                       

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-28 20:15:56 6795

Ugyan, minden helynek megvan a maga szépsége. Én meg a virágzó fákat irigylem tavasszal, meg a Balatont :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!