Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2012-01-28 21:39:42 6797

Szép a hely.

Pár képet másképpen komponáltam volna. Hajlamos vagy pl. sokat meghagyni az unalmas, egyhangú előterekből.

Három fotódat megvágtam. Remélem nem nagy baj. A harmadik képnél indokolt a bőséges előtér, mert ritkán láthatjuk ilyennek a hómezőt:

 

Törölt nick Creative Commons License 2012-01-28 21:31:18 6796

A képeiden azért nálunk sokkal erősebb, vad természet látszik, hogy mekkora ereje van. 

Itt a szelídebb arca van.

 

 

                                                                                                                                       

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-28 20:15:56 6795

Ugyan, minden helynek megvan a maga szépsége. Én meg a virágzó fákat irigylem tavasszal, meg a Balatont :-)

Előzmény:
Roadtrain Creative Commons License 2012-01-28 19:41:14 6794

Hát akkor irigy vagyok qrvára :ĐĐĐ

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!