|
|
|
|
 |
seeman
2012-01-28 21:39:42
|
6797
|
Szép a hely.
Pár képet másképpen komponáltam volna. Hajlamos vagy pl. sokat meghagyni az unalmas, egyhangú előterekből.
Három fotódat megvágtam. Remélem nem nagy baj. A harmadik képnél indokolt a bőséges előtér, mert ritkán láthatjuk ilyennek a hómezőt:
  
|
|
 |
Törölt nick
2012-01-28 21:31:18
|
6796
|
A képeiden azért nálunk sokkal erősebb, vad természet látszik, hogy mekkora ereje van.
Itt a szelídebb arca van.
 |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-01-28 20:15:56
|
6795
|
Ugyan, minden helynek megvan a maga szépsége. Én meg a virágzó fákat irigylem tavasszal, meg a Balatont :-) |
|
Előzmény:
 |
Roadtrain
2012-01-28 19:41:14
|
6794
|
Hát akkor irigy vagyok qrvára :ĐĐĐ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|