Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-01-28 20:15:56 6795

Ugyan, minden helynek megvan a maga szépsége. Én meg a virágzó fákat irigylem tavasszal, meg a Balatont :-)

A hozzászólás:
Roadtrain Creative Commons License 2012-01-28 19:41:14 6794

Hát akkor irigy vagyok qrvára :ĐĐĐ

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-28 19:30:33 6793

Nem, én itt lakom, ez a napi sétánk a párommal :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!