|
|
|
|
 |
cs.g.
2012-01-28 22:34:02
|
6798
|
mas szinteret hasznalnak, ennyi (adobe rgb vs srgb)
guglizz ra! :) |
|
A hozzászólás:
 |
thomashomas
2012-01-28 18:15:42
|
6791
|
A következő problémám lenne:
Amikor egy képemet szerkesztem valamilyen képszerkesztőben, s elmentem, akkor utólag a képnézegetőm (Infraview), de kíváncsi voltam - az LCD Tv-m - sem tudja ugyanazokat a színeket átadni, amiket én a szerkesztőben csinálok.
Ha internetre feltöltöm, akkor semmi gond nincsen, ugyanazokat a színeket látom mint a szerkesztőben. Ha az asztal hátterének rakok ki egy képet, akkor szintén nem ugyanazt látom mint a szerkesztőben.
Ez miért van, és mit lehet ellene tenni?
Előre is köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|