Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-25 22:20:50 175

Szerintem canon 17-55/f2.8-ra érdemes cserélni, másra nem. Az viszont nem kicsit drágább... (és EF-S obi, azaz full-frame gépre nem tehető) Inkább a kit obi mellé vennék valamit. Széleslátót, zoom-ot, esetleg valami jó minőségű fixet valami kedvelt fókusztávval (ez sokat hozna képminőségben...) Hogy mit, azt a kedvenc fotó témák tükrében lehet megmondani.

Előzmény:
Danyboy88 Creative Commons License 2012-01-23 19:17:20 165

Sziasztok!

 

Szeretném lecserélni a Canon 18-55 IS II kit obimat.

A kérdés az lenne melyik obik azok amik számításba jöhetnek?

Tudom hogy egy L es obi kéne, de én árban és tudásban is egy következő "kategóriát" szeretnék!

 

Előre is köszi.

 

u.i.: Lehet Tamron vagy Sigma is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!