Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Danyboy88 Creative Commons License 2012-01-25 16:25:26 173

A sajnost nem úgy értettem, hanem sajnos mert nincs viszonyítási alapom hogy mennyire segít a stabilizátor.

Félek egy kicsit ha nincs akkor azt nagyon "megérezném"...:)

Előzmény:
topoly Creative Commons License 2012-01-25 14:57:22 172

Miért sajnos? Örülj neki. A stabi arra jó, hogy hosszabb időket is ki tudsz tartani, ami szűk fényeknél a fotózás alapvető lehetőségét biztosítja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!