Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pwss Creative Commons License 2012-01-25 01:45:11 171

Jó ha van stabilizátor, de ettől nem lesz jobb az obi képélessége

Canon 17-85, 18-135 IS nem valami jó optikák. Egy boltban teszteltem a 18-135 IS vs Sigma 17-70 OS-t, saját vázon. A Sigma sokkal jobb volt, kicsit bántam is, hogy nem vettem meg.

Előzmény:
Danyboy88 Creative Commons License 2012-01-24 23:48:36 170

Oké, köszi akkor a 17-85 kilőve...:)

 

Azt nem tudom még hogy ezeknél az obiknál mennyit számít hogy stabis vagy sem?

Sajnos eddig csak stabis kit obihoz volt szerencsém?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!