Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2012-01-24 19:48:38 6777

Ez a legnagyobbak oldala? Akkor alaposan átnézem.

extekergo Creative Commons License 2012-01-24 19:44:56 6776

Az a helyzet, ezekkel a kompaktokkal nagyon jó makrókat lehet készíteni! Azért is nem adtam el a kis H9-es Sonymat. :)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-24 19:13:48 6775

Hmmmm. A legnagyobbak közé is be lehet jutni, egy egyszer kis fényképezőgép segítségével is:

http://500px.com/photo/4557231?from=popular

 

A kép egy ilyennel készült:

http://pixinfo.com/fgep/Panasonic_DMC-FS10

 

Minden tiszteletem a készítőjének!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!