Keresés

Részletes keresés

exiefo Creative Commons License 2012-01-24 21:30:07 7244

A kioperálás csonkításnak számít, rendes orvos nem is csinál már ilyet.

Volt a környezetünkben ilyen cica és hát bizony nem tudott védekezni , sem felkapaszkodni semmire. Sajnáltuk nagyon.

A mi Szulink is a "golyóbisokon" kívül "gyári " macsek, és nagyon szépen megtanulta , igaz többször is meg mutattam hogy hol lehet körmözni. Eszébe sem jut máshol.

És nem vágjuk a körmét sem.

rsg Creative Commons License 2012-01-24 21:28:21 7243

Csak a körme végét vágta le a doki!

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2012-01-24 18:38:45 7242

Csak a hegyét vágták le vagy kioperálták? Utóbbinak ellene vagyok...

 

Se mászni, se védekezni, se menekülni nem tud, béna lesz. (minden cicánk "gyári", a korábbiak is mind azok voltak, kivéve az ivartalanítást)

Előzmény:
rsg Creative Commons License 2012-01-24 10:42:17 7241

Köszönöm,mára megjavult,újra a régi. Csak a körmét is levágták,és most nem tud felkapaszkodni a magasabb helyekre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!