|
|
|
|
 |
exiefo
2012-01-24 21:30:07
|
7244
|
A kioperálás csonkításnak számít, rendes orvos nem is csinál már ilyet.
Volt a környezetünkben ilyen cica és hát bizony nem tudott védekezni , sem felkapaszkodni semmire. Sajnáltuk nagyon.
A mi Szulink is a "golyóbisokon" kívül "gyári " macsek, és nagyon szépen megtanulta , igaz többször is meg mutattam hogy hol lehet körmözni. Eszébe sem jut máshol.
És nem vágjuk a körmét sem. |
|
 |
rsg
2012-01-24 21:28:21
|
7243
|
Csak a körme végét vágta le a doki! |
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2012-01-24 18:38:45
|
7242
|
Csak a hegyét vágták le vagy kioperálták? Utóbbinak ellene vagyok...
Se mászni, se védekezni, se menekülni nem tud, béna lesz. (minden cicánk "gyári", a korábbiak is mind azok voltak, kivéve az ivartalanítást) |
|
Előzmény:
 |
rsg
2012-01-24 10:42:17
|
7241
|
Köszönöm,mára megjavult,újra a régi. Csak a körmét is levágták,és most nem tud felkapaszkodni a magasabb helyekre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|