Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2012-01-24 18:38:45 7242

Csak a hegyét vágták le vagy kioperálták? Utóbbinak ellene vagyok...

 

Se mászni, se védekezni, se menekülni nem tud, béna lesz. (minden cicánk "gyári", a korábbiak is mind azok voltak, kivéve az ivartalanítást)

A hozzászólás:
rsg Creative Commons License 2012-01-24 10:42:17 7241

Köszönöm,mára megjavult,újra a régi. Csak a körmét is levágták,és most nem tud felkapaszkodni a magasabb helyekre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!